Nadat de regering op zondag 15 maart besloot dat alle horeca in Nederland op slot moest, viel voor Upbeatles alle omzet naar 0. Hoe dan verder als bedrijf dat erg afhankelijk is van die bedrijfstak? Na intern overleg kwam het besluit om een online live quiz te organiseren.
Tijdens GivingTuesday op dinsdag 1 december zal upbeatles een pubquiz voor het goede doel organiseren waarbij alle vrijwillige donaties naar het gekozen goede doel zullen gaan.
Alle informatie rondom de Upbeatles pubquizzen vind je niet alleen op Facebook, maar ook op deze pagina.
Doe net als Upbeatles mee aan #GivingTuesday!
GivingTuesday is de wereldwijde actiedag om goed te doen voor een ander. Dit jaar op 1 december, de 1e dinsdag na Black Friday en Cyber Monday. Wat doe jij?
Gebruik in je social media berichten minimaal de hashtags #GivingTuesday en #watdoejij.
1 december 2020 is het #GivingTuesday, #watdoejij?