Deelnemers

Deelnemende goede doelen

De onderstaande goede doelen hebben interesse getoond in of zullen in 2019 deelnemen aan #GivingTuesdayNL:

Goede Doel Naam Goede doel URL
Stichting Kune Zuva http://www.kunezuva.nl/
URDA Netherlands http://www.urda.nl/
Vrienden van de Hoop http://www.vriendenvandehoop.nl/
MIVA http://www.miva.nl/
Liliane Fonds http://www.lilianefonds.nl/
Nationaal Fonds Kinderhulp http://www.kinderhulp.nl/
SOS Kinderdorpen http://www.soskinderdorpen.nl/
Gezinsfundament https://www.gezinsfundament.nl/
Natuur en Milieu http://www.natuurenmilieu.nl/
Solidaridad http://www.solidaridad.nl/
Niketan http://www.niketan.nl/
Alpha Nederland http://www.alphanederland.org/
STICHTING NEUROFIBROMATOSE http://www.stichtingneurofibromatose.nl/
Mensen met een Missie http://www.mensenmeteenmissie.nl/
Stichting de Ezelshoeve http://www.ezelshoeve.nl/
Everyday People http://www.everydaypeople.nl/
Stichting Kaamba Neere http://www.kaambaneere.nl/
Stichting Kamaria naar school http://www.kamarianaarschool.nl/
By the Ocean we Unite http://www.bytheoceanweunite.org/
Holland Gambian Foundation http://www.hollandgambianfoundation.com/
Omogolo Wildlife Trust https://omogolowildlife.org/
Stichting Kindia http://www.kindia.nl/
Bobbi Bear Nederland http://foodforbobbibear.com/
Stichting Babyspullen http://www.stichtingbabyspullen.nl/
AMC Foundation http://www.amcfoundation.nl/
Stichting Amsterdamse Zwerfkatten http://www.saz.amsterdam/
Stichting Kunstzinnige Vorming Rotterdam http://www.skvr.nl/supportfons
Stichting Freecycling http://www.stichtingfreecycling.nl/
Stichting AVONTURIS http://www.avonturis.nl/
Stichting Maryknoll Zusters van St. Dominicus https://www.maryknollzusters.nl/
Younglife Netherlands http://www.younglife.nl/
Stichting Armoedefonds http://www.armoedefonds.nl/
NAH Ontmoetingspunt Almere https://nahontmoetingspuntalmere.nl/
Stichting Tomoka Support http://stichtingtomokasupport.org/
Stichting House of Refuge http://www.shor.nl/
PAZ-Holandesa http://www.pazholandesa.com/
ActieZwerfhonden https://www.actiezwerfhonden.nl/
Autisme Digitaal https://www.autismedigitaal.nl/stichting/
Stichting STOPhersentumoren.nl http://www.stophersentumoren.nl/
PadiPadi Foundation http://www.padipadifoundation.nl/
Stichting De Kattenhulpdienst http://www.kattenhulpdienst.nl/
Stichting ZaaiGoed https://stichtingzaaigoed.nl/
Stichting Matthias https://www.stichting-matthias.nl/
Stichting Benthe http://www.stichtingbenthe.nl/
Christianson Syndrome Europe https://cs-europe.org/nl/
Stichting Straatkinderen Medellin http://www.straatkinderenmedellin.com
Stichting Buitengewoon Actieve Breinen http://stichting-bab.nl
Stichting Vrienden van het Groene Hart Ziekenhuis http://www.vriendenvanhetghz.nl
ME/CVS Stichting Nederland http://www.mecvs.nl
Stichting Sparrow https://stichtingsparrow.nl/
CliniClowns http://www.cliniclowns.nl
Stichting Kinderhulp Afrika http://www.kinderhulp-afrika.nl
Stichting Present Enschede http://www.presentenschede.nl
Kinderfonds Mamas https://www.kinderfondsmamas.nl/
Steun De Hoogstraat http://www.steundehoogstraat.nl
Bijenstichting http://www.bijenstichting.nl
MUSTANGH Foundation http://www.mustangh.nl/
Stichting Kinderhulp Bodhgaya http://www.kinderhulpbodhgaya.nl
Stichting Ninos de Waita Ticca http://www.villaticca.com
Stichting Het Zeldzame Ziekten Fonds http://www.zzf.nl
MAF Nederland http://www.maf.nl
NSGK http://www.nsgk.nl